Serwis i wulkanizacja samochodów ciężarowych – mazowieckie

Ludzie tworzący firmę Truck Service, to nie tylko wysokiej klasy specjaliści od mechaniki samochodów ciężarowych, ale także specjaliści od marketingu i prawdziwi pasjonaci motoryzacji. Zajmujemy się importem pojazdów ciężarowych, a także ich późniejszą sprzedażą oraz serwisowaniem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w imporcie i sprzedaży samochodów ciężarowych, samochodów dostawczych oraz przyczep i naczep. Wszystkie pojazdy użytkowe, a także części do pojazdów ciężarowych, sprowadzamy głównie z krajów Unii Europejskiej, co zapewnia naszym klientom odpowiednią jakość, a także legalne pochodzenie oferowanych pojazdów.

Firma Truck Service na polskim rynku działa od kilkunastu lat, dzięki czemu zdążyła już wypracować sobie odpowiednią renomę na rynku sprzedaży importowanych pojazdów ciężarowych. W stałej sprzedaży posiadamy ponad 60 samochodów ciężarowych oraz samochodów dostawczych wielu znanych producentów europejskich i nie tylko. Specjalnie dla naszych klientów, realizujemy również indywidualne zapotrzebowania, więc jeśli poszukują Państwo konkretnego pojazdu, to zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą, a my postaramy się znaleźć właściwy pojazd i dostarczyć go do Państwa w krótkim czasie.

Chcemy zaznaczyć, że każde z naszych aut jest na bieżąco sprawdzane pod względem stanu technicznego, więc mogą być Państwo spokojni o stan techniczny sprzedawanych przez nas pojazdów ciężarowych, samochodów dostawczych oraz przyczep i naczep. Prowadzimy również serwis samochodów ciężarowych wraz z wulkanizacją, dzięki czemu każdą powstałą usterkę jesteśmy w stanie naprawić we własnym zakresie. Od wielu lat cieszymy się zaufaniem Klientów, a więc jeśli są Państwo zainteresowani zakupem pojazdu użytkowego w naszej firmie, to serdecznie zapraszamy. Działamy na terenie całego województwa mazowieckiego, a nasza siedziba znajduje się w Tarczynie nieopodal Warszawy.