truck1vvv.jpg

Firma TRUCK SERVICE to przedsiębiorstwo posiadające wieloletnie doświadczenie w imporcie i sprzedaży pojazdów ciężarowych, samochodów dostawczych, a także przyczep i naczep o różnej zabudowie. U nas znajdziesz samochody ciężarowe różnych marek. Każde auto przed sprzedażą sprawdzamy pod względem stanu technicznego. Nasze auta posiadają udokumentowane przebiegi w trakcie przebytych kontroli technicznych.

Aktualnie jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych firm, zajmującą się sprzedażą pojazdów użytkowych w województwie mazowieckim.

Staramy się spełniać wymagania naszych klientów, dlatego realizujemy również indywidualne zamówienia i sprowadzamy samochody na konkretne zapotrzebowanie oraz zmieniamy przeznaczenie auta.

Jeśli potrzebujesz BECZKI ASENIZACYJNEJ, WYWROTU, HAKOWCA, LAWETY, FIRANY bądź innego rodzaju zabudowy- trafiłeś idealnie. Praktycznie każde auto które posiadamy możemy przerobić pod Twoje potrzeby: ZMIENIĆ ROZSTAW OSI, PRZEROBIĆ KONTENER NA FIRANĘ, ZAMONTOWAĆ WINDĘ itp. Przykładowe realizacje znajdziesz w zakładce „SERWIS”. Odbierzesz od nas gotowe auto ze wszystkimi dokumentami potrzebnymi do zarejestrowania pojazdu w Polsce.

Ponad to, specjalizujemy się w naprawie zespołów napędowych, a także układów hamulcowych oraz innych elementów mechanicznych znajdujących się w pojazdach ciężarowych. Posiadamy serwis samochodów ciężarowych znajdujący się w hali o powierzchni 800 m2, która wyposażona jest w profesjonalny sprzęt i narzędzia, umożliwiające dowolną przebudowę pojazdów ciężarowych np. zmianę rozstawu osi. Na wszystkie przeprowadzane przez nas naprawy oraz przebudowy samochodów ciężarowych dajemy gwarancję niezawodności.

Od wielu lat cieszymy się zaufaniem Klientów, a więc jeśli są Państwo zainteresowani zakupem pojazdu użytkowego w naszej firmie, to serdecznie zapraszamy. Działamy na terenie całego województwa mazowieckiego, a nasza siedziba znajduje się w Tarczynie nieopodal Warszawy.